אי ירוק בים…

ב 10.12.2014, נערכה תערוכת חדשנות של בית ונוי בה הציג משרד א.ר. גרינברג אדריכלים,  בניהולו של האדריכל רון גרינברג , את הקונספט שלו לסביבה עבודה קצת אחרת…

בתוך שגרת העבודה האינטנסיבית והשוחקת בה אנו חיים,

הוקם "אי ירוק בים…"  – מעין מיקרו קוסמוס טבעי, נעים וביתי, המעורר תחושת רעננות ומוטיבציה לעשייה ויצירה.

בשיתוף עם חב' INNOVATE הועמדה מערכת עבודה עשויה מעץ מלא בגוונים בהירים וטבעיים של ליבנה ולבן, המאופיינת במופע אוורירי שמשלב קווים רכים, פינות מעוגלות, ומחיצות פתוחות למחצה המאפשרות תקשורת ודינאמיות.

המערכת, שהינה מודולארית וגמישה, מכילה שולחנות עבודה עם שולחן ישיבות מוגבה וכסאות בר, ויכולה להכיל אלמנטים נוספים, דוגמת ספה, פינות עבודה בגבהים שונים, מדפים, אדניות ומחיצות, בהתאם לצרכי ומשאלות הלקוח, כאשר השמים הם הגבול…

הרצפה בסביבת העבודה מחופה בשטיח של חב' INTERFACE מדגם  human nature , המיובא ע"י INNOVATE , ומשלים את הקונספט באמצעות רצועות פלאנקים בגווני אפור וירוק ומדמה טבע וחוץ.

IMG_0761

IMG_0796

IMG_0776

IMG_0816

כחלק מן המשרד "הירוק" בשיתוף עם חברת ארטן בטונדה הוקמה מעין "חצר" משחקים קטנה בתוך סביבת העבודה: מתוך החצר "מתרומם" קיר לתליית אופניים, אמצעי "תחבורה" מועדף עמו מרבים היום להגיע לעבודה, כאשר שני האלמנטים- החצר והקיר- עשויים בטון.

הוספו גופי תאורה מסוגננים של חב' REGENT המאופיינים אף הם בדינאמיות, גמישות ויכולת ניוד בהתאם לצורך.

ופריטים מעוצבים של חב'  BUZZI SPACE וכסאות משרדיים איכותיים של חב' HERMAN MILLER , המיובאים ע"י פיטרו ומעניקים את הטאץ' האחרון ליצירתיות, דינאמיות, ביתיות ורעננות בסביבת העבודה.

המטרה היתה היא להוביל אנשים לחוויה מעצימה, מרשימה ומרגשת. אנשים מבלים במקום העבודה שעות ארוכות: שם הם נפגשים עם עמיתים, חושבים, מבלים, מייצרים ערך ועושים עסקים, כך שמקום כזה חייב לספק השראה, כיף ותחושת ביתיות נעימה.

אפילו מנחם הורביץ קפץ לבקר והתרשם…

IMG_0802