דלתות מסתובבות

דלתות הן אחד ממאפייני העיצוב הגלויים ביותר וגם חיוניות במיוחד לעיצוב חללי עבודה הדורשים חלוקה למשרדים וחללים סגורים.

בדיוק כפי שכל אלמנט עיצובי אחר שהוא חלק מסביבת העבודה יש לבחור בהתאם לקו אחיד ורציף, כך הדלתות הסוגרות ופותחות את החלל חייבות להיות חלק אינטגרלי שמשתלב  בצורה הרמונית ואינו צורם לעין, ומשקפות את הסגנון הייחודי של המשרד.

RovereAntico

דלת כחלק מחיפוי

המגמה בשנים האחרונות היתה לפתור את האתגר של התאמת הדלת לחלל ע"י שימוש בדלתות בלתי נראות, מסוג Invisible  ללא מסגרת ואף צבועות בצבע הקיר, וכך לשלב אותן בעיצובים מודרנים ונקיים במיוחד. לגישה העיצובית הזו יש את היתרונות שלה, אולם היא גם יכולה ליצור מצב של התעלמות מהחשיבות שיש לדלתות במראה הסופי של כל חדר וחלל.

תמונה חדשה (16)

עץ מגורען

חיפוי עץ 2

דלת היא פריט פונקציונאלי חשוב – היא מעניקה פרטיות, הפחתת רעש, מפרידה בין אזורים ונותנת תחושת בטחון. הדגש על דלתות ברמה הגבוהה ביותר מבחינת פונקציונאליות אבל סולידיות מבחינת מראה, נראה שמשנה כיוונו חזרה והמגמה משתנה.

קולקציות חדשות של דלתות מעוצבות מציגות תמונה אחרת. הדלתות החדשות הופכות לאלמנטים בולטים ומהותיים בעיצוב קירות החדר, באמצעות שימוש בחיפויים וגימורים שונים. אחד הטרנדים הבולטים הוא שימוש בעץ על כל צורותיו – עץ מלא, טבעי ופורנירים היוצרים אפקט מרשים. חיפויי אבן, עור ומראה מאפשרים גם הם לעשות שימוש בדלת כנקודת פוקוס בחדר.

חיפוי עור 4

חיפוי אבן

חיפוי אבן 2

ההבדל העצום שיוצרת דלת בולטת ומעוצבת יוצר אפקט מרשים ומאפשר לשחק עם הגימורים והחיפויים השונים כחלק מהתוכנית האדריכלית של המבנה. ההשפעה החזותית של דלת ברמה פונקציונאלית גבוהה וגם מעוצבת – מותיר רושם דרמטי מסוג אחר, מאשר דור העבר של דלתות נעלמות ובלתי נראות.

דלת מעוצבת היא אתגר, אבל אתגרים הם מה שהופך את החיים למעניינים, ובמקרה הזה, את החדרים להרבה יותר מעוצבים…