משרדי Axel Springer

המותג UNIFOR מספק פתרונות ישיבה לחללי משרדים החל משנת 1969. מקורות ההשראה של המותג בתהליך היצירה ותכנון הקולקציות הוא שילוב בין רעיונות יצירתיים להוצאתם לפועל. מעין מעבדת קריאייטיב להגשמת שאיפותיהם של אדריכלים, לקוחות ומשתמשי הקצה. מוצרי המותג שולבו במשרדים של חברות מובילות ברחבי העולם, ביניהם מוזיאונים, בנקים, ספריות ותאגידי ענק.


אחד הפרויקטים המרשימים שבוצעו לאחרונה היה עבור ענקית המדיה הגרמנית, המוציאה לאור הגדולה במדינה ואחת הגדולות באירופה כולה, אשר חנכה בחודש אוקטובר השנה את משכנה החדש בברלין. הפרויקט אשר הוזנק לפני למעלה מ-4 שנים עוצב על ידי משרד האדריכלים ההולנדי הנודע OMA לאחר שזכה בתחרות עיצוב סביב הפרויקט שנערכה בשנת 2013.

פרוייקט שעוצב על ידי משרד האדריכלים ההולנדי הנודע OMA | אינובייט


התוצאה הסופית היא סוג של הצהרה עיצובית מרשימה בלב סביבה אורבנית, המציגה חלל עבודה משותף גדול ומרובה מפלסים אשר משתרע על פני 52,000 מ"ר האמורים לאכלס כ-3,000 עובדים. לחלל מבנה טרפזי, כשבטווח עמודים בעלי נוכחות מרשימה ומנהרת זכוכית החוצה את כל אורכו ומתחברת ישירות אל העיר.

גובה החלל 45 מטרים, הוא כולל 10 קומות ועוד 13 גשרים אשר יוצרים את החיבור בין המפלסים השונים, אלמנט המאפשר הרחבה
משמעותית לחלל ויצירת שלל איזורים א-פורמליים לשיתופי פעולה לצד מקומות העבודה המסורתיים.

החללים שזמינים לציבור ואינם חלק ממתחם העבודה כוללים שלושה מפלסים. קומת הקרקע המתאימה לקיום אירועים ותערוכות ויש בה גם מתחמי מזון. הגשר המתחבר לרחוב וחוצה את החלל מאפשר צפייה בהתנהלות היומיומית של החברה וגג המקום שמאפשר שתיית קפה וצפייה בנופי העיר.

הצהרה עיצובית מרשימה בלב סביבה אורבנית | אינובייט


העובדה שמשרד OMA הוא אשר עיצב את הפרויקט, הפכה את החיבור לחברת הריהוט האיטלקית UNIFOR לטבעית. שכן, האדריכל הנודע Rem Koolhaas (שהוא הבעלים של OMA) עיצב עבור המותג האיטלקי את קולקציית bespoke.

הקולקציה הכוללת מערכות ישיבה, פודים, עמדות עבודה, שולחנות ועוד, שולבה במלואה בפרויקט ובהתאמה אישית.

קולקציית bespoke | אינובייט


ה- showroom של המותג Unifor במילאנו | אינובייט

ה- showroom של המותג Unifor במילאנו

לביקור באתר החברה לחצו >>