story


פתרונות כוללים לתכנון חלל הפנים

Innovate החברה המובילה בישראל לתכנון, אספקה והתקנת מוצרי גמר איכותיים ומעוצבים לנכסים עסקיים ופרטיים. החברה מציבה את לקוחותיה במרכז, ומעניקה פתרונות הכוללים מעטפת שירותים ומוצרים מקיפה ומודולרית לצורך עיצוב מושלם ומוקפד, לכל טעם ותקציב. ביצוע כל השירותים תחת קורת גג אחת, מייעל בעבור הלקוח את העבודה, מאפשר לו לקבל מענה משולב ומתואם, יצירתי ותפור אישית לצרכיו וטעמו, בלוח הזמנים המהיר ביותר. ° 360 של פתרונות מוצגים באולם התצוגה של החברה המשתרע על שטח של למעלה מ-1,000 מ"ר וממוקם במתחם קניאל באזור התעשיה הצפוני בכפר סבא. המוצרים שלנו כוללים: מחיצות מודולאריות למיניהן, תקרות וחיפויים אקוסטיים, מגוון חיפויי רצפה כולל פרקטים, שטיחי אריחים וגלילה, דלתות, מערכות ריהוט מתועשות ונגרות אמן (Custom made) ייעודית בביצוע מהוקצע וקפדני ביותר, מבחר פתרונות ישיבה, הכולל כיסאות בעיצוב ארגונומי מתקדם מסוגו לצד מגוון מערכות מסוגננות לישיבה א-פורמאלית.שותפים מובילים בכל רחבי העולם

 Innovate בוחרת בקפדנות את המותגים איתם תשתף פעולה ותביא לפתחה של במת העיצוב בישראל.

כל אחד מהמותגים מוביל בתחומו בזירת העיצוב הבינלאומית ועולה בקנה אחד עם ערכיה של Innovate: חדשנות, יצירתיות, איכות בלתי מתפשרת, מגוון מוצרים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

citterio
forma5
sancal
oikos
geipel
carpet-concept
interstuhl
softline
parthos
AHREND
berenn
unifor
interface
maarslivingwalls
adl
belta2
besana2
capdell2
techo2
logo-martex
silenlogoopenInnovate היא בית ליצירת סביבות חיים מקצועיות, חברתיות ומקיימות
המגשימות עשייה וצמיחה אישית ועסקית.
בית לביטוי אדריכלי, חדשנות ללקוח ושרות לעובד.מימוש חזון יצירתי חדש

ניסיונה העשיר של החברה, מכלול השירותים המקיפים יחד עם מגוון המוצרים, המותגים הבינלאומיים, איכותם וחדשנותם, מאפשרים ל Innovate לממש לכל לקוח את הפנטזיה העיצובית שלו . לחברה מפעלים יצרניים שלה, כולל נגריית אומן ייחודית באמצעותה ניתן לייצר מוצרים עפ"י תכנון אישי מחומרים חדשניים המתכתבים עם המגמות העדכניות ביותר של עולם העיצוב המקומי והבינלאומי.

innovate יודעת לשכלל את סך המרכיבים של כל פרויקט: צורכי הלקוח, המגבלות והחוזקות של הנכס והחזון היצירתי של המתכנן ולייצר אמירה חדשה בכל פרויקט ופרויקט, המעניקה לו אופי ייחודי .נבחרת מנצחת - מקצועיות, מהימנות ,שירות אישי ארוך טווח

לחברה למעלה מ 100 עובדים, בראשם עומד אבנר קינל מייסד ומנכ"ל החברה. כל אחד מעובדי החברה בארץ ובחו"ל, הוא מומחה בתחומו ובעל ניסיון ומוניטין  רב שנים. Innovate ידועה בערכי השירות הבלתי מתפשרים, בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ובסנכרון המושלם בין כל מחלקות החברה.

אנחנו פועלים ישירות מול הלקוח, האדריכל ומפקח העבודה במטרה לספק מעטפת עיצוב שלמה, מהודקת ומדויקת. ההון האנושי של החברה, הוא שהופך את innovate לפורצת דרך .לקוחותינו

לקוחות Innovate הינם גאוותה של החברה. בזכות הניסיון הרב והמקצוענות, innovate רכשה חברים ושותפים רבים לאורך הדרך מכל הסקטורים בישראל - חברות הייטק, בנקים, ביטוח, עו"ד, רו"ח, משרדי פרסום, בטחון, רכב ועוד רבים.

טביעת האצבע של innovate הונחה בלמעלה מ-5,000 פרויקטים, ביניהם החברות הגדולות והמובילות במשק: facebook ישראל, google ישראל, ness טכנולוגיות, מיקרוסופט, ebay, הראל ביטוח, כלל ביטוח, גיתם, קנדה ישראל, בנק מרכנתיל, קרדן, חברת בואינג  ועוד.
"מבחינתי innovate היא הגשמת חלום.
ההון האנושי שבחברה, מגוון המוצרים והספקים, הרמה המקצועית הגבוהה,
היכולת לדייק בפרטים, הנסיון האדיר, הערכיות, מאור הפנים והחן - ניבטים בה
מכל פינה ויוצרים אצלי תחושת גאווה גדולה.״

אבנר קינל, מנכ״ל ובעליםאוריינטציה בינלאומית

Innovate מקיימת שיתופי פעולה עם אדריכלים, מעצבים ויזמים משפיעים ומובילים בארץ ובעולם. בנוסף לפעילותה הענפה בישראל, Innovate הינה בעלת חברה העוסקת בפעילות דומה ברחבי העולם כשבסיסה ממוקם בפולין.

עבודה משותפת עם מותגים מובילים ומקצועניים מכל העולם, מביאה לפתחה של Innovate מגמות וחידושים מכלל תרבויות העולם העיצובי הבינלאומי.חלק מהקהילה סביבנו

Innovate רואה בתרומה ועשייה לקהילה כערך חשוב ומתגמל הדדית.

במסגרת זו תורמת החברה לכמה מוסדות וארגונים המייצגים פעילויות שונות כגון: ספורט, ילדים ונוער, חקלאות ובניין הארץ, משפחות נזקקות, ילדים חולי סרטן, הנצחת חללי צה"ל ועוד.