הצצה לאתגר עיצובי – Perion Network

חברת התוכנה הישראלית ,Perion Network המתמחה בפיתוח תוכנות ויישומי מחשב מתקדמים, השיקה לאחרונה משרדים חדשים במתחם עזריאלי בחולון.

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל החברה, ביקש לעצב את המשרדים באופן שישקף את רוח החברה, ולצורך כך נבחר משרד רם גולדברג אדריכלים לבצע את פרויקט עיצוב השטח החולש על פני 3 קומות ו-10,000 מ"ר, ומיועד לאכלס 500 מעובדי החברה בארץ.

אדריכל רם גולדברג ורינת הילה מלכה, אדריכלית ממשרדו, רקמו קונספט עיצובי מרענן שייצור סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית ובמתן דגש על יצירתיות וחדשנות עם שילוב חומרים טבעיים.

P1920757 (1)

על מנת ליצור חללים פתוחים רחבי ידיים ומזמינים לעבודת צוות, נעשה שימוש במחיצות של חברת UNIFOR, וריהוט מיוחד שעוצב במיוחד עבור יצירת שטחי Open Space בדגש על שימוש בעץ  וחומרים טבעיים.

החללים הסגורים במשרדים נוצרו בעיקר לצורך יצירת חדרי ישיבות, תאי טלפון שקטים (ומבודדים מאזורי ה-open space) ופינות להתכנסות א-פורמלית לישיבה וחשיבה. את החדרים השונים מפרידות מחיצות רצפה-תקרה של חברת MAARS  מזכוכית בודדת, המעניקות פתרון מעוצב שנותן הן פרטיות והן בידוד מהרעש של העבודה השוטפת.

P1920684
P1920935

את רצפת המשרדים מרצף שטיח WALK THE PLANK של חברת INTERFACE, אשר הותקן באריחים מלבניים במגוון תצורות וגוונים ומאפשר ליצור הפרדה ויזואלית לחללי פעילות ועבודה שונים.

P1920932
P1920568