וינטג' מודרני

כאשר מסורת וקידמה נפגשים בצורה הרמונית, נולדת יצירה מיוחדת שיש מאחוריה נופח של איכות. כזו בדיוק היא סדרת Vintage-is5 החדשה של Interstuhl של כסאות לחדרי ישיבות.

בעולם העסקים המודרני, ישיבות ארוכות ומתמשכות אשר כוללות תקשורת חיה עם משתתפים בכל רחבי העולם – הן חלק מלו"ז העבודה של כולנו. לכן, הבילוי בחדר הישיבות לאורך שעות ארוכות חייב להיות נוח ונעים לשוהים בו על מנת לשפר את היעילות של תהליכי העבודה וכושר הריכוז של המשתתפים.

PicMonkey Collage2

PicMonkey Collage
סדרת Vintage-is5 מציעה דגמים שונים של שימוש – מתכוונן, מגלש, גלגלים, גבהי גב שונים וגמרים מגוונים, כך שיעניקו את נוחות הישיבה המקסימאלית בזווית הנעימה והבריאה ביותר יחד עם ריפוד נוח לישיבה לאורך שעות ארוכות. החברה, שאיננה מתפשרת אף פעם על איכות המוצרים, משיקה גם הפעם סדרה שהיא שילוב מושלם של עיצוב מודרני ונקי אך עם זאת קלאסי, ביחד עם טכנולוגיית הארגונומיה המתקדמת ביותר בעולם.

chair2
ככל הכיסאות האחרים של החברה, גם הסדרה החדשה מתהדרת בבסיס ארגונומי יציב ועמיד בפני ישיבה ארוכה ושימוש חוזר לאורך זמן. כמו כל פריט קלאסי מאיכות מצוינת – הכיסאות אינם מתבלים וימשיכו ללוות את המשרד לאורך ישיבות ופגישות רבות וארוכות והופכים לרהיט המושלם להציב בחדרים בהם לא תרצו להרגיש את חלוף הזמן.

לקריאה נוספת הקליקו כאן.