חברת המחיצות MAARS בבניית הבניין בר הקיימא הגדול בעולם

בימים אלה נסתיימה הקמתו של המטה החדש של חברת Deloitte בבנין שקיבל את השם "The Edge" במרכז המסחרי הגדול והחשוב ביותר בהולנד, רוטרדם.
הבניין אשר תוכנן ע"י משרד האדריכלים PLP Architecture, סווג כבנייה בת הקיימא ביותר בעולם וזכה בפרסים ותארים רבים בזכות היותו בניין בר קיימא ירוק וייחודי בנוף הבנייה המשרדית המודרנית.

Maars Deloitte_DSC5375

Maars Deloitte_DSC5338

הבנין קיבל ציון מצטיין במבחנים של ארגונים בין לאומיים המעמידים את הקריטריונים לפרויקטים ברי קיימא. מעולם קודם לא קיבל בניין כלשהו ציון גבוה כל כך, 98, המעיד על עמידה כמעט בכל התקנים הקיימים.
בכדי להפוך לבנייה בת הקיימא ביותר בעולם גם קירות הפנים בתוך הבניין היו צריכים לעמוד בדרישות קפדניות מאוד. מערכות המחיצות של Maars היו מסוגלים לעמוד בדרישות אלה.

Maars Deloitte_DSC5389

Maars Deloitte_DSC5392

בבניין שטח רצפה של 40,000 מ' המחולקים בעזרת מחיצות פנימיות למשרדים, חדרי ישיבות, מתחמים ציבוריים וחדרים סגורים. חברת MAARS ייצרה והתקינה למעלה מ-8,000 מ"ר של מחיצות מהסדרות Metaline, String2 ו- Panorama, הפרושות על פני 14 קומות.

sfeershoot Deloitte 12-2014_DSC5131

כל המחיצות וחומרי הגלם מהם מורכבות המחיצות עומדים בתקנים המחמירים ביותר עבור פרויקטים ברי קיימא. בנוסף, הותקנו 276 דלתות זכוכית XL עם איטום כפול וסף כפול אשר התחברו עם המחיצות בצורה מושלמת והרמונית.
את התוצאה המדהימה, מסוג המשרדים שכל אחד מאיתנו היה שמח לעבוד בהם, אתם יכולים לראות בתמונות מתוך הפרויקט.
לפרטים נוספים אודות הפרויקט ומחיצות MAARS הקליקו.