חיפויי רצפה ושטיחים

שטיחי אריחים

שטיח אריחים הוא פיתוח חדשני המאפשר להניח את השטיח בחלל בריבועים המדמים אריחים במקום בהנחה בגליל.
המבנה המודולרי של אריחי שטיח, מאפשר אינספור עיצובים ופותח עולם חדש של אפשרויות עיצוביות.
ניתן לעצב את החלל באמצעות אריחי שטיח בכל כיוון, צבע ודוגמה רצויה. שילוב הגוונים והכיוונים יוצר משטח אטרקטיבי, מעניין וייחודי.
שטיחי אריחים מאופיינים בעמידות גבוהה לתנועה, מינימום תחזוקה ושיפור יתרונות אקוסטיים וסביבתיים. 
אריחי שטיח משרדיים סופגים אנרגיה אקוסטית ובחללים בהם הם מותקנים יש פחות רעש סביבתי, בנוסף הבידוד התרמי שלהם מסייע בשמירת טמפרטורה ומצריך פחות שימוש במיזוג אוויר, כמו כן השטיחים מיוצרים תוך שימוש בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה ובתהליך מחזור שלם.
אריחי שטיח עשויים מסיב סינתטי באריגה צפופה ובעלי תשתית גומי המעניקה לשטיח יציבות ועמידות. i
nnovate משווקת שטיחי אריח של חברת Interface האמריקאית הוותיקה המובילה את התחום שנים רבות.
ייצור ופיתוח השטיחים של חברת
Interface מבוסס על תהליכי מחקר מדעי של הטבע, אי לכך המוצרים של החברה איכותיים במיוחד ובעלי סטנדרט גבוה.
החברה עושה שימוש במגוון רחב של דוגמאות וגוונים טבעיים והיא מייצרת שטיחי אריחים עפ"י תקני איכות סביבה מחמירים באמצעות חומרים ממוחזרים, במטרה להיות אותנטיים ונאמנים למקור

אנו מזמינים אתכם להתרשם מטה ממספר דוגמאות נבחרות מתוך למעלה מ-400 קולקציות המוצגות אצלנו באולם התצוגה או באתר Interface. נשמח לארח אתכם.


שטיחים למשרדים, חיפויי רצפה שטיח אריחי בצבע אפור

Composure

שטיח למשרד, חיפויי רצפה שטיח אריחי בצבע ירוק בקבוק

Touch & Tones

שטיחים למשרד, חיפויי רצפה שטיח אריחי בצבע חום

Urban Retreat

אריחי שטיח בצבעים משולבים אפור וירוק - שטיח למשרדים

Human Nature


חיפויי רצפה, שטיח אריחים למשרד

Reclaim

שטיח משרדי, חיפויי רצפה מעוצבים למשרדים

On Line & Off Line

חיפויי רצפה בצבעים שונים למשרדים

Straightforward

חיפויי רצפה מעוצבים, שטיחי אריחים מעוצבים

Biosfera


חיפויי רצפה

Net Effect

חיפויי רצפה

World Woven Collectionשטיחי גלילה

חיפוי רצפה בשטיח גלילה הוא פתרון אידיאלי עבור השוק המוסדי / משרדי / ציבורי, הוא משפר את האקוסטיקה בנכס ומעניק לחלל מראה עשיר עם מגוון עשיר של מרקמים, גוונים ודוגמאות. שטיח גלילה נחשב לפתרון חסכוני וקל לתחזוקה עבור משרדים, לעומת ריצופים שונים כמו אבן, שיש ואריחי קרמיקה. חברת innovate מייבאת ומשווקת שטיחי גלילה ארוגים של חברת Carpet Concept שזכתה בעשרות פרסי עיצוב על מוצריה במהלך 20 שנות פעילותה. שטיחי הגלילה של Carpet Concept מיוצרים מסיבים של צמר ופולימיד / ניילון, במפעל של החברה, בטכניקת אריגה מסורתית ,מוקפדת ומדוקדקת, המתבססת על מסורת ארוכת שנים של יצור טקסטיל. השטיחים מאופיינים בעמידות יעילות אקוסטית בשילוב יצירתיות ואיכות יוצאת דופן. החברה מספקת שטיחים  למשרדים יוקרתיים, לשימוש מסחרי ולפרויקטים של אדריכלי על מסביב לעולם פי. וי. סי - PCV

שטיח PVC הוא משטח גומי מיוחד, אשר משמש לחיפוי של רצפות קיימות. ריצוף זה יכול להיות מיועד לשימוש ביתי רגיל, לשימוש מסחרי ולמטרות עיצוב יוקרתיות ומפוארות. ישנו מגוון רחב מאד של דוגמאות, גוונים ומרקמים בתחום של ריצוף PVC המתאימים למקומות ציבוריים , מרכזי מסחרי,  בתי קולנוע, אולמות ספורט, בתי חולים, מוסדות חינוך ועוד. ריצוף PVC הינו בעל יתרונות רבים, הוא ניחן ברמת גמישות נהדרת, חוזק מקסימאלי ועמידות גבוהה במיוחד. ריצוף זה, יכול לעמוד בלחצים מאד גבוהים ונושא ברמת שחיקה תעשייתית. בעבר סוג הריצוף זה, היה מכונה בשם לינולאום, ויתרונותיו השונים נובעים מתכונותיו הנפלאות שמאפשרות לו להיות חזק ועמיד במיוחד. יתרון נוסף של ריצוף PVC קשור לאינסוף האפשרויות ברמה העיצובית שבהן הוא מגיע. לינוליאום ביתי למשל, מגיע במבחר עצום של צבעים ודוגמאות, החל מצבעים חלקים, דרך דוגמאות המדמות מרצפות או רצפת פרקט מסוגים שונים, ועד לדוגמאות יצירתיות וציורים שונים, אשר מתאימים לחלקים שונים של הבית, כמו למשל דוגמאות ייחודיות לחדרי ילדים, וכדומה. ריצוף PVC מגיע בגלילים או אריחים והתקנתם פשוטה ונוחה, כיום ישנם אריחים, שלא מחייבים הדבקה במסגרת התקנתם אלא ניתנים לחיבור באמצעות קליק בדומה לאופן החיבור של רצפות פרקט. חברת innovate משווקת ריצוף PVC של חברת  2tec2 הבלגית, המובילה את תחום החדשנות בריצוף  PVC מסחרי  ומייצרת שטיחים ארוגים בעיצובים אלגנטיים, ייחודיים ומרשימים.