לשבת במשרד כמו בבית

תדמיינו כיסא שהוא מושלם מבחינת נוחות, חסר פגמים מבחינת עיצוב אגרונומי, מותאם לחלוטין לשימוש משרדי, ניראה במשרד כמו יצירת אומנות בפני עצמה וגם גורם לכם להרגיש כאילו אתם יושבים בכורסה ביתית נוחה.

כיסאות 3

לא צריך יותר לדמיין, כיוון שהעתיד של כסאות משרד כבר כאן עם דגם Volume 8  של חברת Intersthul הגרמנית. היום כבר כולם יודעים שהרגשה של נוחות מרבית במשרד משפרת את קצב ואיכות העבודה. בסופו של דבר, רובנו מבלים את רוב שעות היום שלנו במשרד ולא בבית, אז למה לא להפוך את המשרד למקום שנוח ונעים לנו להיות בו כמו הבית? יעילות משרדית מושלמת עם נוחות מקסימאלית הוא הקו המנחה של חברת Intersthul, וכעת הדגם החדש Volume 8 מגדיר מחדש את המושג "כסא משרדי נוח".

הכסא החדש עולה מדרגה ומציג חדשנות מודרנית עם עיצוב נקי וחסר פשרות, המחביא את כל הפרטים המכאניים של הכסא ומדגיש את כל יתרונות הנוחות שלו. ככל הכיסאות של Intersthul, גם ה-Volume 8 הוא כסא שמתאים את עצמו לכל תנוחת ישיבה, לכל גוף ומגיע בכל חיפוי אפשרי.

כיסאות צבעוניים

הרושם הראשוני של ה Volume 8 מדמה כורסא בבית, ומיד מושך את העין ומחבר לתחושה כאילו הישיבה הינה בחדר האהוב בביתך. יש לו ייחוד מכל יתר הכסאות המשרדיים , שנראה שרובם יצאו מאותו פס ייצור, והיושב עליו נהנה הן ארגונומית והן תפיסתית, תחושתית.

כיסאות 2

העיצוב הפשוט, אך עם זאת מודרני ויוקרתי, משתלב עם כל סביבת עבודה, ובחירת גוונים חכמה יכולה לתת את הטון בעיצוב המשרד, כך שהכסא ומי שיושב בו יהפוך לנקודת הפוקוס של סביבת העבודה. בכל מקום בו תשימו אותו – הכסא ישתלב בסביבתו בצורה מושלמת, ועדיין ירגיש כמו כורסא ביתית נוחה. בין אם זה בחדר ישיבות בו אתם מבלים שעות ארוכות, או משרד המנכ"ל ואפילו לאזורי ישיבה א-פורמאליים במשרד. להצצה למהדורה מיוחדת של הכסא שהוצגה בתערוכה בינלאומית בחו"ל – הקליקו כאן.

לעמוד המוצר באתר של חברת Intersthul