סוגרים פינה בישיבה

במשרדים רבים מקפידים היום להשאיר פינות פתוחות ולצייד אותן במקומות ישיבה – בין אם זו פינת קפיטריה קטנה, או פינת ישיבה בין חדרים – כדי לעודד את האינטראקציה בין העובדים וליצור מקום שאפשר לעצור בו לכמה דקות ולשוחח.

KINETIC
תכירו את כסא KINETICis5 של חברת Interstuhl – שנולד בדיוק עבור הצורך של יצירת פינות ישיבה אינטראקטיביות ומזמינות. עיצוב הכסא מאפשר ליצור איתו אזורי שיח, שאינם כבדים ורשמיים. יש כסאות מכל הסוגים ולכל השימושים – עובד, מנהל, חדרי ישיבות, קפיטריה. יש למעבדות ויש להמתנה ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים של חברת Interstuhl , יש עולם שלם של ארגונומיה מתקדמת סביבם…
כסא Kinetic הוא תופעה עיצובית בפני עצמה. הוא בעצם מה שקוראים החבר׳ה ״סוגר פינה״. יש לו שימוש פשוט וישיר – להתיישב לרגע. צוות המעצבים של Interstuhl השתמשו בקונספט של כיסאות בר, כדי לעצב כסא שמתאים לסביבה משרדית. הוא יכול לשמש לצד שולחן בצורה מסודרת וקבועה לקפה ושיחה קצרה, או להפוך לנייד ע״י קיפולו ונשיאתו.

30401_raum

הכסא, שמגיע במבחר דגמים וצבעים, יוצר פינה של ישיבה דינאמית ומשתלב בכל סגנון של עיצוב משרדים מודרניים. הוא פותח יחד עם שולחן בר לצידו המגיע בקווים עגולים או מרובעים, אשר מותאמים בעיצובי הרגליים שלהם לאלה של הכיסאות ומגיעים אף הם במבחר הצבעים והגימורים של הכיסאות. כדי לשלב עיצוב מלוטש עם פונקציונאליות מרבית, בכיסאות KINETICis5 תוכלו למצוא מדרך לרגליים, מושב שמתאים את עצמו בהטיה לזווית הישיבה ואפשרות לכוון את גובה הכסא.
העיצוב הפונקציונאלי והקליל לא בא על חשבון איכות המוצר הסופי, והכסא מורכב מהחומרים הטובים ביותר כדי ליצור נקודת ישיבה שהיא יפה, אבל גם שימושית, נוחה ויציבה.

Kinetic_0011
אם תרצו ליצור פינת ישיבה שלא מתעכבים בה, אלא מתיישבים והולכים – הבחירה תיפול על כסא בדגם הישענות בלבד שמצויד במושב קטן. כדי ליצור פינות לישיבה ארוכה יותר, כגון קפיטריות ומעבדות, עדיף לבחור באופציה תומכת יותר של כסא בר עם מושב גדול יותר.
בעולם שבו יעילות היא מילת המפתח, כסא KINETICis5 מגלם את השילוב בין היעילות של העיצוב המודרני, ובין ההכרה בחשיבות של פיתוח הקשרים האישיים בין העובדים בחברה, ויצירת מקום לשיח ואינטראקציה.