זו היתה השנה שהיתה

אין צורך להכביר במילים על מורכבות השנה החולפת ועל האתגרים הרבים שהציבה בפנינו.

הצורך לשמור על הבריאות ובמקביל גם לשמר סביבת עבודה פרודוקטיבית ושיתופית, ייצר סגנון ניהולי חדש אשר נדרש להשתלב בסביבות העבודה החדשות. השינוי הביא עמו סטנדרטים חדשים בכל הקשור להיגיינה וריחוק חברתי והפתרונות שנוצרו לבטח ישמשו אותנו גם בעתיד (שלא נדע) בעת הצורך. סביבת עבודה גמישה יותר – מהבית, במשרדים שיתופיים או שילוב של מספר וריאציות ביחד, הפכו לסטנדרט מקובל.

המוטיב של שילובים, אשר מטשטש בו הגבול בין החיים הפרטיים למקצועיים, גם הוא לבטח ימשיך וילווה אותנו. בתוך כל המהומה הזו ההפתעה הגדולה היא שהקושי שניראה היה לעיתים כבלתי אפשרי, יצר הזדמנויות ואפשרויות חדשות לשיפור וצמיחה.

אז איך הפכנו את הלימון ללימונדה או אם תרצו עשינו מהזום מקסימום? סקירה קצרה של תובנות חשובות שהביאה עמה שנת 2020 וגם כמה מהפתרונות הפרקטיים והמעולים שיש לנו להציע לכם.

SANCAL | אינובייט - innovate

SANCAL

השנה הזו אפשרה HOLD לכולנו, לטובת התבוננות ובחינה מחודשת של המציאות, ההרגלים ושיתוף הפעולה שלנו בכל תחומי החיים עם כל הסובב אותנו.

Bridge, citterio | אינובייט - innovate

Bridge, citterio


Bridge משרד | אינובייט - Innovate

Bridge, citterio

SLOW WORK – לעבור מכמות לאיכות בביצוע משימות

המשמעות הבסיסית היא לשנות הרגלים ודפוסי חשיבה ולעבור ממהירות וכמות ביצוע משימות, למונחים של יעילות, גמישות ואיכות. ניהול הזמן של כולנו קיבל כמעט עוד יום עבודה שלם(!), בחסכון הזמן היקר של הגעה לעבודה וחזרה, כמו גם יציאה לפגישות וכדומה במהלך היום.

מיקוד מחודש שם דגשים אחרים:

  • מצוינות: הצורך בחיפוש אחר פתרונות ללא מגע הוביל למצוינות. החיפוש אחר רעיונות פורצי דרך, מקביל לחתירה לשלמות ומצוינות. רעיון טוב יכול להפוך למשהו ממש מצוין – הוא רק צריך אנשים שיאמינו בו וביטחון ביכולת להביא אותו לידי מימוש.
  • סביבת עבודה המחוברת לטבע תומכת באיזון בין פרודוקטיביות ובין שקט נפשי ורוגע. מספר מחקרים בתחום, מצאו השפעה חיובית עד מאוד על הנפש, בסביבת עבודה המשלבת אלמנטים מן הטבע. סביבה שכזו מאפשרת לנו איזון הרמוני המביא ליצירת רעיונות חדשים ומגבירה פרודוקטיביות.
  • עבודה בריאה בסביבה חדשה: סביבות העבודה החדשות טשטשו את הגבולות בין החיים המקצועיים לאלו האישיים. כבר קשה להבחין מתי אלה נגמרים, מתי אלה מתחילים ומתי השניים נפגשים. מתוך המצב החדש הזה, עולה השאלה המתבקשת – האם ניתן לשמור על אורח חיים בריא בקונספט הזה? חשיבה מושכלת בנושא, מובילה לתשובה שכן. סביבת העבודה החדשה תומכת באידיאל אורח החיים הבריא ומאפשרת שילובו בצורה הרמונית במגוון אפשרויות שהמצב החדש מייצר.
  • סביבת עבודה שמחה מתחילה במימוש עצמיעבודה היא הרבה יותר מהצורך בפרנסה. סביבות עבודה מודרניות אמורות ליצור עבור העובדים שלהם השראה להתפתחות אישית ולצמיחה אשר מביאה למימוש, ומייצרת עבורם סביבה בריאה.
  • עבודת צוות: עבודה מרחוק אינה מחסום מפני שיתוף הפעולה המתבקש מעבודה בצוותים. הצורך בשמירה על ריחוק גרם לרבים מאתנו לעבור לעבודה מהבית או מסביבות עבודה אלטרנטיביות שאינן דווקא המשרד. הפתרון החלופי של שיחות וידאו הפתיע בתוצאות שלו הרבה מעבר למצופה, והוכיח שמרחק פיזי אינו עוד מכשול עבור עבודת צוות פורייה, ולהפך!

חיפוי רצפה בעיצוב ביופלי בחיבור לטבע - interface | אינובייט - innovate

חיפוי רצפה בעיצוב ביופלי בחיבור לטבע – interface


משרד SANCAL | אינובייט - innovate

SANCAL

הסתגלות המנהלים והעובדים למצב החדש

 • הצלחה ארוכת טווח תלויה בכל צעד ולו הקטן ביותר. בעולם העבודה בן זמננו, אשר הופך להיות תובעני יותר ויותר, החברות צריכות לשים את העובדים במוקד וליצור עבורם סביבת עבודה מיטבית, שמעודדת רצון לשיתוף פעולה וחשיבה יצירתית וכזו שתחזיק לתקופה ארוכת זמן.
 • אמון הוא המפתח ליישום מוצלח של סביבת העבודה החדשה. לדעת לשחרר, להבין שיש לנו פחות שליטה ובקרה ולהפגין יותר אמון הדדי. הקורונה לימדה אותנו היטב תרבות ניהול וסגנון עבודה חדש מה הם. לתת אמון בעובדים וביכולות האישיות והמוטיבציה שלהם, להפגין יותר שיתופיות ומעורבות גם בפרטים הקטנים. התובנה הזו תלווה אותנו גם בעתיד כהזדמנות אדירה לצמיחה, אך ללא ספק גם כאתגר מקצועי ואישי.
 • בריאות העובדים כמכלול הוא נושא שהפך חשוב במיוחד בעקבות הגמישות והייחודיות שיצרו סביבות העבודה החדשות בימי קורונה. בהקשר הזה, היום יותר מתמיד חשוב להסתכל על היבט של בריאות העובד – כמכלול שלם. לא רק מהבחינה הפיזית בחלל העבודה ותנאי הסביבה, אלא מציאת האיזון בין הנפש, המחשבה והגוף כמכלול הוליסטי.
 • חוזק נמצא בשוני ובגיוון ולא בדומה ובמוכר. גיוון ושונות מאפשרים סגנון חשיבה פתוח ומקורי, הם מאפשרים לגלות רעיונות חדשים ולמצוא פתרונות מצוינים. לפיכך סביבת עבודה משתנה ובעלת מספר אופנים למימוש יומיומי, מאפשרת לעובדים לחשוב בצורה יצירתית יותר ולייצר חשיבה פורצת דרך.

סביבת עבודה ביתית - interstuhl Pure | אינובייט

סביבת עבודה ביתית – interstuhl Pure

פתרונות יצירתיים לסביבות עבודה החדשות

סדרת מוצרים מותאמים לתו הסגול

אנחנו באינובייט התגייסנו להתאמת סדרת מוצרים אשר יעזרו לכם בעמידה בכללי התו הסגול והמשך עבודה יצרנית ופרודוקטיבית ומעל הכל יאפשרו לכם שמירה על בריאותם של כל העובדים ואנשי הצוות. אנו מציעים מגוון פתרונות ומענה למרבית הצרכים הדרושים, באמצעות פריטי איכות ורסטיליים ובעלי יכולות התאמה לסביבות עבודה החדשות והחללים השונים.

slide3591_image031מחיצות שולחן לעבודה בהתאם לתו הסגול | אינובייטPreviewמחיצות שולחן לפי התקן הסגול - אינובייטמחיצות שולחן לפי התקן הסגול - אינובייטPreviewslide3488_image048חלוקת השולחן בהתאם לתו הסגול | אינובייטPreviewמחיצות PET FELT פוליאתילן טרפתאלט - אינובייטמחיצות PET FELT פוליאתילן טרפתאלט - אינובייטPreviewslide3572_image106slide3572_image106Previewslide3580_image092slide3580_image092Previewslide3577_image087slide3577_image087Previewslide3559_image050slide3559_image050Previewחובק ידית - innovateחובק ידית - innovatePreview

לפרטים נוספים לחצו כאן

כסאות ארגונומיים ובדי ריפוד אנטי בקטריאליים

לכיסאות העבודה תמיד היה ערך בריאותי חשוב וארגונומי. כעת מצטרף לכך רובד נוסף בדמות בדים אנטי בקטריאליים ואנטי אלרגניים. סדרת בדי ריפוד אשר דוחים את נגיף קורונה ומספקים הגנה גם משלל בקטריות אחרות. הכיסוי האנטי בקטריאלי זמין בנוסף גם עבור ידיות הדלתות במשרד ושימושים נוספים.

בדי ריפוד אנטי בקטריאליים - interstuhl | אינובייט

בדי ריפוד אנטי בקטריאליים – interstuhl


בדי ריפוד אנטי בקטריאליים | אינובייט

בדי ריפוד אנטי בקטריאליים – interstuhl

ידית דלת אנטי בקטריאלית | אינובייט

ידית דלת מבד אנטי בקטריאליסביבות עבודה דינמיות מצריכות חללים מודולרים

הצרכים החדשים בסביבת העבודה כמו הצורך בדינמיות ובמודולריות, החיפוש אחר שקט כתנאי לעבודה פורייה וכמובן גם סרקולצית אויר בטכנולוגיה מתקדמת, הובילה אותנו לשיתוף הפעולה המושלם בין מערכת החללים השקטים והמודולריים של חברת SILEN ובין מסנני האוויר של DYSON. להמשך קריאה בבלוג על תאי טלפון >>

ממשיכים ביצירה

היו לנו במהלך השנה המאתגרת הזו גם פרויקטים ממש מוצלחים, עם לקוחות שמשקיעים בהון האנושי ובעובדים שלהם ושיתופי פעולה עם אדריכלים יצירתיים ובעלי מעוף שמתחו בכל פעם את גבולות הדמיון עוד קצת. כבר אמרנו שעל אף הקושי השנה הזו גרמה לפרץ של יצירתיות כחלק מההסתגלות לתנאים החדשים : )

לא מפתיע אם כן שכמה מהפרויקטים היותר מרשימים שלקחנו בהם חלק, הסתיימו להם דווקא השנה… לאומי קארד MAX, פלאפון, בזק, MICROSOFT, עו"ד גורניצקי, WE WORK, מוטורולה, MOON ACTIVE, פישר בכר חן, PWC, סמסונג , סימנס ועוד.

והתחילו למרות הכל רבים נוספים … הרצוג פוקס נאמן, מכשירי תנועה, קמפוס AMDOCS, דואר ישראל, BROADCOM, EDWARDS, אינטל חיפה, LIGHTRICKS, HABANA, משרד המשפטים, TOYOTA, בית בלב והמגדלים – בבלי, אחימאיר , GOLF , דה-וינצ'י ועוד רבים ויפים.

משרדיMAX (לאומי קארד) | אינובייט

משרדיMAX (לאומי קארד) – אדריכלות: ד.ש. בליי אדריכלים – דבורה בליי, יעל רפפורט , מולי בליי. צילום – עוזי פורת


מחיצות דגם RAY במשרדי אסיאג חברה לבניה בע״מ | אינובייט

מחיצות דגם RAY במשרדי אסיאג חברה לבניה בע״מ – אדריכלות: אלי הכהן. צילום – עוזי פורת


מחיצות ודלתות PIVOT של חברת ADL במשרדי BIOHOUSE 2 | אינובייט

מחיצות ודלתות PIVOT של חברת ADL במשרדי BIOHOUSE 2 – אדריכלות: Open Mind Art : Architecture & Design, Adi Openheim. צילום – עמית גירון


 

לצפיה בגלריית הפרויקטים שלנו הקליקו

 


גלריית הפרויקטים של אינובייט