ספריית המחר

בעידן של מכשירי Kindle, iPad וטאבלטים ניידים אחרים – כולנו התרגלנו לשאת איתנו ספריות של עשרות ואפילו מאות ספרים, האוסף אינו שוקל גרם והספרים זמינים לנו לקריאה בכל מקום ובכל מצב, כל עוד יש לנו סוללה במכשיר הנייד…

אבל מדפים לאחסון ספרים וקטלוגים הם עדיין לא לגמרי נחלת העבר, ובמשרדים רבים מדובר בריהוט שחובה לכלול אותו במסגרת עיצוב הפנים.

31002

unifor-nac3b2s-by-pierluigi-cerri-2

מערכות הספרייה העתיקות, הכבדות והכהות שהיו כל כך אופנתיות בעשורים קודמים, הן כבר מזמן עוף זר ומוזר בנוף האדריכלי העכשווי, והיום הקו המודרני, הנקי והאלגנטי נשמר גם כאשר מדובר בעיצוב ספריית מדפים. בסופו של דבר, אין כמו ההרגשה של המילה המודפסת על הנייר והרושם של תמונת כרומו מבריקה במגזין או קטלוג – כדי להעביר את המסר הוויזואלי הטוב ביותר.

31003

המדפים מדגם Are של חברת Unifor האיטלקית מאפשרים את אחסון הספרייה המקצועית בצורה המודרנית האולטימטיבית – העיצוב המינימליסטי והנקי בא לידי ביטוי במערכות מדפים העשויות מאלומיניום, בגימור יוקרתי והם משתלבים בצורה מודולארית בכל סביבת עבודה. ניתן להרכיב ולסדר אותם בכל חלל, הן כמערכות "בילט אין" הכוללות דלתות זכוכית, והן כמערכות "חופשיות" של מדפים הפזורים בחדר. בנוסף, ניתן לעשות שימוש גם במשטחי העבודה לישיבה וקריאה הממשיכים את אותו הקו העיצובי של המדפים ומגיעים באותו הגימור. בעבור רוב החללים, הלוקיישן של המדפים יקבעו את הגודל והצורה של המערכת. את המדפים מדגם Are ניתן להתאים לכל גודל וחלל ובזכות גימור האלומיניום עמידות המערכת תעמוד בפני כל אתגר, כולל חללים תת קרקעיים, מרתפים וכדומה.

40004

בין אם מדובר בספרייה ציבורית המשמשת את כלל העובדים, או במדף הספרים הפרטי במשרדים של מנהלי החברה –  מדפים הם הכלי הדקורטיבי המושלם, הן לאחסון הספרייה הפיזית (בניגוד לדיגיטלית), והן כחלק מהעיצוב הוויזואלי של החדר ותמיד יש בהם צורך. אז נכון שאת הטאבלט והקינדל אפשר להניח על כל משטח, אבל את הספרים והמזכרות המודפסות היקרות לליבנו נרצה להניח במקום של כבוד.

למידע נוסף אודות מוצרי חברת UNIFOR הקליקו