פריצת דרך שקופה

הבשורה בתחום המחיצות כבר כאן, עם המהפכה השקופה של Lalinea. מחיצות הזכוכית החדשות יוצרות סטנדרט חדש בתחום, בזכות ההתמזגות המושלמת שלהם בתקרה וברצפה, עם דלתות שמתיישרות משני צידי המחיצה ומתמזגות במראה הכולל של הקיר.

-LALINEA-

-LALINEA-3

הפיתוח החדש של חברת Maars ההולנדית, דגם מחיצות Lalinea הוא פריצת דרך של עיצוב מינימליסטי, מודרני ונקי. בזכות פרופילי רצפה תקרה מינימליסטיים ביותר, מתקבלת זרימה מושלמת עם הקירות והשטחים אותם סוגרים באמצעות המחיצות לא נעלמים מהעין וכך לא יוצרים אשליה של שטח קטן וצפוף. עם המחיצות החדשות חדר הישיבות או המשרד שלכם יהיה אטום לרעשים ויעמוד בנפרד משטח המשרד הכללי, אולם יישמר הרושם של משרד אוורירי, פתוח וגדול.

maars-lalinea-11

מחיצות

המחיצות עומדות בסטנדרט הגבוה ככל שאר המוצרים של חברת Maars, אשר רשמה פטנטים על העיצוב פורץ הדרך של המחיצות ה"בלתי ניראות" ופיתחה אותן בשילוב עם אדריכלים מובילים בתחום. דגם מחיצות Lalinea מצטרף למגוון מערכות מחיצות הרצפה תקרה של החברה פורצת הדרך בתחום, אשר נותנת לנו השראה ליצור שטחים טובים, זורמים, נקיים ויפים יותר בכל פעם מחדש. בזכות השאיפה למצויינות של Maars, כל פרויקט שעושה שימוש במחיצות של החברה מקבל מוצר בעל תו תקן של איכות העומד בכל התקנים הקיימים, אולם מבלי לוותר על העיצוב שיוצר שילוב מושלם בין המחיצות לשאר חלל הפרויקט.

מחיצות3

בין אם אתם מנהלים היושבים במשרד, או חלק מהצוות בישיבת עבודה – אם אתם נמצאים בחלל המופרד באמצעות מחיצות Lalinea אתם לא מאבדים קשר עין עם המשרד הסובב אתכם ותמיד יהיה לכם אופק ראיה פתוח ונקי, ממש כמו קיר בלתי נראה.

לעמוד המוצר באתר של חברת Maars