לעצב אקוסטיקה

מערכת חיפוי קיר אקוסטית מדגם, CAS – Carpet Concept Acoustic System של חברת השטיחים הגרמנית מציגה סדרה חדשה של פאנלים אקוסטיים להתקנה במגוון מודולים – על קירות חדר, מחוברים לתקרה או משתלשלים ממנה.

Carpet Concept_Büro Blank

הסדרה, CAS Objects היא תוספת חדשה למערכת CAS – Carpet Concept Acoustic System אשר מספקת פתרון יצירתי למשרדים אשר דורשים בידוד רעשים, ואשר הושקה לראשונה עם מערכת CAS Carpets של שטיחים מתקדמים להתקנה על רצפות וליצירת חללים מבודדי רעשים.

Carpet Concept_Büro Blank

המערכת החדשה מורכבת מפאנלים המיוצרים מחומרים אשר פותחו במיוחד לבידוד רעשים ברמה הגבוהה ביותר, מבלי להתפשר על המראה ותרומתם ליצירת חלל פנים מעוצב. הפאנלים מגוונים במידה, בעובי, בגימורים, בגוונים ובחיתוכים ומאפשרים משחק אין סופי של הרכבים היכן שלא בוחרים לתלות אותם. סדרת CAS Objects יוצרת מיצג אומנותי שהוא גם פתרון פונקציונאלי לבעיה מהותית של בידוד רעשים בסביבת עבודה עמוסה. הפאנלים מורכבים כך שיספגו רעש שיח הנוצר בחדר, ויפזרו אותו בצורה אחידה על פני החלל. כך מופחתת עוצמת הרעש הכללית ונוצר חלל שנעים יותר לעבוד בו. החומרים מבודדי רעשים מהם מיוצרים השטיחים הם פרי פיתוח מיוחד ושואבים השראה תעשייתית ממערכות לבידוד רעשי מנועים. הסדרה החדשה משלבת פיתוח טכנולוגי מתקדם, עם עקרונות של עיצוב חללי עבודה יעילים ונעימים בהתאם לגישה המודרנית הגורסת שעבודה בחלל שטוב לעובד לשהות בו, מעודדת יעילות ויצירתיות רבה יותר.

Carpet Concept_Büro BlankCarpet Concept_Büro Blank

לקריאה נוספת הקליקו כאן.