מחיצות מודולריות, תאי טלפון וחדרי ישיבות

מחיצות מודלריות -  מאפשרות חלוקה נכונה וגמישה של הנכס, שימור על רמת אקוסטיקה גבוהה ואפשרויות עיצוב ייחודיות ומגוונות. גמישותן של המחיצות מאפשרת ביצוע שינויים בחלוקת החלל, כך שהחלוקה תבוצע בצורה המושלמת, החכמה והאלגנטית ביותר, תוך שימור מאפיינים חשובים כמו מרווח ואסתטיקה. באמצעות מחיצות אקוסטיות מודולריות, ניתן ליצור סביבת עבודה מעוצבת וחדשנית המותאמת במדויק לצורכי הלקוח. חברת Innovate היא חלוצה בתחום המחיצות המודולריות בישראל והיא עובדת עם היצרניות המובילות והמתקדמות בעולם בתחום. חברת Maars ההולנדית הותיקה, הידועה בזכות המחיצות המשלבות טכנולוגיות מתקדמות לצד קונספטים חדשניים, מחיצות זכוכית משרדיים בעיצובים יוצאי דופן, חומרי גלם משובחים וצבעוניות רבגונית, וחברת Citterio האיטלקית, החברה המובילה בתחום הריהוט המשרדי, שמוצריה משלבים אסתטיות ופונקציונליות, נוחות לצד עיצוב מקורי. המחיצות מעוררות ההשראה של חברת Citterio מאופיינות בקווים גיאומטריים, אלגנטיים ונקיים ומקנות פתרונות יצירתיים ואקוסטיים לעיצוב חללים משרדיים.

תאי טלפון וחדרי ישיבות עצמאיים בחלל הם פתרון אופטימלי נוסף ליצירת אזורי עבודה אקוסטיים, נעימים ומעוצבים בסביבת העבודה. חברת SILEN האסטונית מציגה קולקציית spaces של גדלי חללים המאופיינת ביתרונות מובהקים על הקיים בשוק. ניוד בחללים על גלגלים, רמות אקוסטיקה DB הגבוהות ביותר, היכולת להרחיב את החלל ולגדול, טכנולוגיה מתקדמת פנימית ומגוון גמרים ופרטים רחב ויפהפה. בשיתוף פעולה ייחודי עם מסנני האוויר של חברת DYSON , אנו מציעים מעבר למערכת האיוורור המתקדמת שבתאים גם מסנן dyson puer cool, מערכת הסינון האטומה הכוללת שני מסננים מתקדמים ללכידת 99.95% מן האלרגנים והמזהמים המיקרוסקופיים עד גודל של 0.1 מיקרון. להרחבת קריאה בנושא – לחצו פה.


מחיצות זכוכית מודולריות - מחיצה שקופה

מחיצות זכוכית - Glassline

מחיצות אקוסטיות מודולריות בשילוב פרופילים ממתכת

מחיצות אקוסטיות - Metaline

מחיצות פנורמיות אקוסטיות מזכוכית

מחיצות פנורמיות - Panorama

מחיצות למשרדים, מחיצות מודולריות אטומות צבעוניות דגם string 2

מחיצות צבעוניות - String 2


מערכת מחיצות זכוכית מינימליסטיות, מודולריות

מחיצות מינימליסטיות - Lalinea

מערכת מחיצות סדרת Vision

מחיצות קלאסיות - Vision

מחיצות זכוכית יוקרתיות למשרדים דגם ray

מחיצות זכוכית למשרדים - Ray

מחיצות basic זכוכית למשרדים

מחיצות - Basic


מחיצות HORIZON / CAARE


תאי טלפון וחדרי ישיבות

להתרשמות ממשק הקונפיגרציה היחודי המאפשר הזמנה מותאמת - לחצו פהמחיצות ניידות

השאיפה לייצר אינטימיות ו/או צורך להגדיר אזורים יחד עם  הרצון לשמור על חלל גדול ומרווח הם חלק אינטגראלי מהאתגרים  איתם צריך להתמודד בעיצוב פנים החלל. אחד הפתרונות הוא שימוש במחיצות אקוסטיות ניידות. מחיצות אקוסטיות ניידות, קבועות ברצפה ונעות על מסילה בתקרה. הניידות של המחיצות הללו בניגוד לקבועות, מאפשרות חלוקה של החלל בהתאם לשינוי צרכי הלקוח. מחיצות אלה מיועדות לחללים כמשרדים ,מוסדות חינוך, ירידים, גני אירועים חדרי אוכל, אולמות הדרכה ועוד. חברת Innovate משווקת מחיצות אקוסטיות ניידות של החברות ההולנדיות הותיקות והמקצועיות Parthos ו- Espero. חברת Parthos מייצרת מחיצות פונקציונאליות חכמות ,מעוצבות איכותיות עם רמת גימור מושלמת. החברה הינה שותפה במועצה לבנייה ההולנדית ומחוייבת לשימוש בחומרי גלם  ירוקים הניתנים למיחזור  ולתהליכי ייצור חסכוניים השומרים על איכות הסביבה . חברת Espero ההולנדית ידועה בייצור מחיצות  חדשניות יצירתיות ,קלות לתפעול המתעדכנות בהתאם לטרנדים בזירת העיצוב הבינלאומית .