ORGATEC 2014

מיד לאחר החגים ארזנו את הפקלאות וטסנו להשתתף בתערוכת ORGATEC 2014 בקלן שבגרמניה.

התערוכה  מתקיימת אחת לשנתיים ומציגה את כל החידושים בתחום עיצוב הפנים למשרדים – שטיחים, הסבה א-פורמלית, מחיצות רצפה תקרה ובעיקר מאות מוצגים של ריהוט משרדי מודרני, עדכני, מתקדם ופונקציונאלי.

בין המוצגים פגשנו את הספקים איתם אנחנו עובדים לאורך השנים וביניהם – Maars, Citterio, Unifor, Intersthul, Interface, Carpet Concept, Pederali ועוד. אשר הציגו בביתנים מרשימים ומושקעים את הפיתוחים החדשים שלהם. סיכום קצר מהתרשמויותינו ותמונות מהשטח.

MAARS

את דגם המחיצות החדשות  Lalinea של חברת  MAARS , פגשתם כאן בבלוג כבר לפני מס' חודשים, ואנחנו כבר הספקנו לבצע מהן בארץ שני פרויקטים – אלייד השקעות ועו"ד שיין.

בזכות פרופילי רצפה תקרה מינימליסטיים ביותר, מתקבלת זרימה מושלמת עם הקירות והשטחים אותם סוגרים באמצעות המחיצות לא נעלמים מהעין וכך לא יוצרים אשליה של שטח קטן וצפוף. עם המחיצות החדשות חדר הישיבות או המשרד שלכם יהיה אטום לרעשים ויעמוד בנפרד משטח המשרד הכללי, אולם יישמר הרושם של משרד אוורירי, פתוח וגדול.

במסגרת התערוכה הציגה החברה את מערכת המחיצות כקופסא שלמה -LineaCube , כמו אקווריום, עם תקרה המורכבת מפרופילים ופאנלי מתכת מחוררת וצבועה של המערכות של MAARS, אשר בתוכה שולבו מערכות המיזוג והתאורה, באחד הקירות שולבה מערכת המולטימדיה של MAARS, אשר כוללת בתוכה מסך ורמקולים מובנים. המיצג יצר חדר סגור, הבנוי כולו ממערכות הפרופילים והפאנלים המתקדמים ביותר של MAARS, ללא שום חומרים אחרים, ומשלב בתוכו את כל הצרכים של תאורה, מיזוג, מולטימדיה וכדומה.

DSC_0062 DSC_0058 DSC_0065

CITTERIO

החברה הציגה מערכת ריהוט משרדי חדשה מדגם SHARD. עיצוב המערכת מינימליסטי ואלגנטי, עם רגליים בחיתוך משולש המשמשות מערכת תמיכה למגוון שילובים מודולאריים של משטחי עבודה בגדלים שונים – החל משולחנות עבודה אישיים ועד מערכות ועמדות ישיבה ועבודה משותפות. (למידע נוסף אודות המערכת החדשה הקליקו)

בנוסף, הציגה החברה מערכת רצפה- תקרה חדשה דגם  RAY בעיצוב אלגנטי ובמפרט ייחודי ונקי.

DSC_0203 (1)

DSC_0204

DSC_0208

INTERFACE

חברת Interface הציגה בתערוכה קולקציות חדשות ומרהיבות בהשראת ה- Biophilic Design; שטיחים בהשראת הטבע המדמים חלוקי נחל, דשא, חול, ים וכו'.

מבין הקולקציות שהוצגו ניתן למצוא את Urban Retreat, Human Nature ,Reclaim , Net Effect ו – Net Effect Planks.

סיבי השטיח מיוצרים מניילון הממוחזר מרשתות דיג  וע"י כך אינטרפייס גם תורמת לניקוי הים מרשתות המסכנות את חיי הדגה (לפרטים נוספים אודות פרוייקט הניקוי הקליקו כאן). בנוסף, INTERFACE מייצרת לראשונה אריחי פלנק – שטיחים בגודל מיוחד של 25X100 ס"מ המאפשרים מגוון צורות התקנה, ביניהן פישבון – כדוגמת פרקט. כמו כן, לראשונה ניתן לשלב גם  בין גדלים שונים של שטיחים מאותה קולקציה.

DSC_0115 (1)

DSC_0123 DSC_0133

DSC_0135

UNIFOR

חברת UNIFOR הציגה מערכת חדשה שנקראת CASES, בעיצובו של Jean Nouvel.

המערכת מורכבת מקופסאות הבנויות ממתכת או סנדביץ ליבנה טבעי או בגוון אגס, מודולים שניתן לבנות ולהרכיב כל פעם מחדש בצורה אחרת וניתן ליצור פסלים שונים בחלל, משולבות במשטחי עבודה, שלוחות תומכות וארגזי מגירות.

בנוסף, פיתחה החברה צבע מיוחד לארונות מתכת שניתן לדרוך עליו ללא גרימת שחיקה, ומאפשר לטפס לקלסרים שאחסנתם במדפים הגבוהים של הארכיב ללא חשש מהריסת המערכת כולה….

כמו כן פגשנו את מערכות המחיצות רצפה תקרה המרשימות של החברה, והתמונות מדברות בעד עצמן.

  DSC_0180

systeme-unifor (1) systeme-unifor (4) systeme-unifor (10)

systeme-unifor (6) systeme-unifor (7)

INETRSTHUL

החברה הגרמנית הותיקה שהצגנו כאן את מוצרי הדגל המעולים שלה כדוגמת כסא VOLUME 8 המפנק, הציגה השנה בתערוכה מתיחת פנים מיתוגית אשר התפרסה על פני שטח תצוגה ענק.הקונספט החדש הוא " Enjoy seating performance " לפני הכל, והוא מדגיש את חווית הישיבה ואת מילוי צרכיו של היושב בכסא בצורה מושלמת ומקיפה.

כמובן שבנוסף הציגה החברה גם מוצרים חדשים כמו TANGRAM, דגם הספות החדש והייחודי, אשר קיבל זווית ייחודית ומודולאריות מגוונת.

ZB481 Stand VorabZB481 Stand Vorab2

Interstuhl_Tangramis5_Paravant1_328_R01 Interstuhl_Tangramis5_Milieu1_blau_braun_128 interstuhl_ambient_red