אינובייט מאחלת שנה טובה


חברים יקרים, שותפינו לעשייה,

קרוב לחצי יובל מאז הבאנו לראשונה לישראל את בשורת המחיצות המודולריות מבית maars, יצרן המחיצות ההולנדי המוביל בעולם. נטלנו חלק בלמעלה מ- 5,000 פרויקטים בארץ ובעולם, עבדנו עם האדריכלים, החברות והמותגים המובילים בארץ ובעולם, וזכינו לייצג את maars בישראל באופן בלעדי.

לאחרונה התחרו, לא לחינם, כלל ענקי הריהוט הגלובליים על רכישת מותג המחיצות maars (עקב החלטת Mr. L. Maars Jr כי בהעדר דור ממשיך עליו למצוא את החברה המתאימה ביותר להמשיך את הדרך הייחודית). בימים אלה נמכרה maars לקבוצת רכישה בראשות בית העיצוב Herman Miller. חברת innovate שמחה וגאה להיות חלק מקבוצת הרכישה הזאת, שהופכת אותה לבעלים שותפים ב- maars, ושותפה לקבוצה מובילה בשוק הריהוט.

כולנו, אנשי ונשות innovate, מחויבים להמשיך ולהביא אליכם את המוצרים החדשניים, האיכותיים והיפים ביותר, להקפיד על ביצוע מקצועי ושירות מצוין. מתוך הקשבה לצרכים של שותפינו למלאכה יצרנו קטלוגים מקצועיים ומפורטים בעברית, שמציגים את מערכות המחיצות שאנחנו מביאים לארץ, ויקלו עליכם להיערך - ביחד איתנו - לבחירה ולביצוע מאורגנים, מתוזמנים ומדויקים.

בכל קטלוג תמצאו הסבר על המערכת, יתרונותיה הספציפיים, דוגמאות לפרויקטים ופרטים מפורטים. הדרך החדשה שלפנינו מביאה איתה התרגשות עצומה ותחושת הוקרה, פתח להתחלה חדשה, מלאה בהזדמנויות ובאתגרים.

אנחנו שמחים שאתם חלק ממנה. שתהיה לכולנו שנה טובה, שנה של רעות ואחדות, שנת יצירה ודמיון.

אבנר קינל

HORIZON

METALINE

2 STRING
GLASSLINE

PANORAMA