ברוך הבא MARTEX

שמחים להציג מותג איטלקי שווה המצטרף למשפחת אינובייט

מותג איטלקי ותיק ואיכותי, בעל מסורת של למעלה מ-50 שנות עשיית ריהוט משרדי איכותי מצפון-מזרח איטליה. המותג יצר לעצמו במהלך השנים קהל רחב ובינלאומי והוא מוכר היטב בקרב מעצבים ואנשי מקצוע בארץ ובעולם. מוצרי הריהוט של MATREX רבים ומגוונים מאוד, הם מציעים למעשה פתרונות איכותיים בעבור כל קטגוריות ריהוט משרדי אפשרית: עבור עובדים (ריהוט לחדרים, בנצ'ים ועוד) ובעבור השדרה הניהולית, עם קטגוריה נפרדת, אשר כוללת ריהוט ייעודי לחדרי ישיבות. בנוסף, המותג מציע גם שלל אופציות יצירתיות ונוחות עבור אזורי לאונג' א-פורמליים לחדרי המתנה וחללי עבודה פתוחים.

אבולוציית החלל המשרדי על פי MARTEX

האינטרפרטציה של המותג לאבולוציית החלל המשרדי, מציעה קונספט מעניין אשר נוצר בהשראת המושג האיטלקי כיכר העיר (La Piazza), הטומן בחובו מרחב עשיר ומגוון ומכיל גירויים חושיים אשר מועתקים לסביבת העבודה, ומאפשרים פרשנות אישית בהתאם לעמדות וצרכים אישיים של הארגון או העובד בו. מטפורה זו, ממחישה בצורה הטובה ביותר, את הדינמיקה בחללי עבודה.

הכיכר למעשה משמשת כמקום מפגש והחלפת רעיונות, גרעין הקהילה ומקום מרכזי שבו מערכות יחסית נרקמות והזרמים העיקריים של העיר נפגשים. למעשה, זו מעין חממה למערכות יחסים, שבמרכזה מקורות מים קדמוניים (הבאר או המזרקה) ואוכל (עמדת קפה, קפיטריה וכו'). סביב הכיכר ממוקמים כל החללים המשותפים: חללים למנוחה, להירגעות ולעבודה. בהתאם למרכז עירוני, הריהוט בחלל מאפשר את ניכוס המרחב, תומך וממריץ אותנו לפתח מערכות יחסים חיוביות.

חדרי ישיבות

עמדות בכירים

עמדות Open Space

עמדות קפיטריה

עמדות Soft Seating

עמדות חדרים

"When we think about the office, we think about people who work there"

להתרשמות ממגוון הקולקציות מוזמנים לבקר באתר החברה: אתר MATRAX
או ליצור עימנו קשר טלפוני לקבלת פרטים עבור שילוב המותג בפרויקטים שלכם.