הצטרפו אלינו למסע ייחודי החוגג 70 שנות עצמאות באהבה למדינה

אינובייט, כחלק מתמיכתה השוטפת במכינות הצבאיות בארץ הצטרפה למיזם "מסע 70", יוזמה המאפשרת לכולנו להרגיש חלק מחגיגות 70 שנות עצמאות, ולהביע אהבתנו לארץ. מדובר במסע שליחים של ארגונים חברתיים וחינוכיים, אותו מובילות המכינות הקדם צבאיות וארגונים חברתיים, בשותפות עם משרד החינוך לצד אלפי תלמידי תיכונים, בתי ספר ותנועות נוער.

המסע מבקש לתת לכולם אפשרות לקחת חלק מהחגיגות באופן אקטיבי. המסע אינו משויך לגוף מסוים או מנסה לקדם אג'נדה כלשהי. "מסע 70" הוא מסע של כל אזרחי מדינת ישראל, המחפשים הזדמנות לשמוח שמחה פשוטה על המתנה שקיבלנו לפני 70 שנה.

 

 

המסע מחולק לשלושה חלקים: המסע הצפוני, המסע הדרומי ומסע הסיום. כשכל אחד מן המסעות מחולק למקטעי הליכה יומיים, אנו באינובייט לקחנו חסות על המסע הצפוני. וכך, בתאריך ה-18.3 הצטרפנו למקטע העובר בין מצפה אופיר לדגניה, את המסע שעבר בין נופים עוצרי נשימה, הובילה מכינת תבור עם מעל ל-1000 צועדים! צעדו עימנו עוד קבוצות ממשטרת ישראל, אורט ע"ש יגאל אלון נצרת עילית, תיכון ליד"ה, בית הספר לקצינים- בה"ד 1, ישיבת רגבים, תיכון רגבים, תושבי עמק הירדן, וותיקים וניצולי שואה, נופי גולן, רמות ומשלחת מוזיקאים מצ'כיה.

המסלול תפס את חלקנו "לא בכושר" והיה מאד מאתגר, במיוחד עבורנו כחברה שמשלבת בתוכה מגוון גילאים, ממשוחררי צבא ועד פנסיונרים. אבל היתה הרגשה עצומה של גאווה ורעות שמילאה את כולנו וריגשה מאד. את היום סיימנו כולנו עם מתיחות...

הצעידה במקטע הייתה עבורנו הנאה עצומה, הזדמנות לקחת פסק זמן ולהנות מהארץ המדהימה שלנו וזכות גדולה להביע את אהבתנו אליה❤   עם ישראל חי!

אינובייט מסע 70 - ממצפה אופיר אל דגניה

המסעות בעיצומם ועדיין ניתן להצטרף, נצלו את ההזדמנות להביע את אהבתכם לארץ בדרך ייחודית ומלאת שמחה פשוטה על המתנה שקיבלנו לפני 70 שנה.  פרטים נוספים באתר מסע 70

מסע צפוני - מעין זיוון ועד לצומת בשן