The sound of silence


אין דבר שאנחנו צריכים יותר משקט. אמיתי, איכותי, שמייצר סביבה רגועה, נעימה, מודולרית ועם סירקולציית אוויר המתקדמת ביותר. חשבנו עבורכם, על התקופה, השינויים הנדרשים בחלל וסביבת העבודה החדשה הנדרשת, והקמנו שני שיתופי פעולה חדשים ייחודיים במינם ובלעדיים.


מערכת חללים שקטים ומודולריים של חברת SILEN ומסנני האוויר שלDYSON   - השילוב המושלם.

ה"פודים" הייחודים של SILEN משתלבים בחללי עבודה משותפים ובסביבת המשרד בכלל בדרכים קריאטיביות ומלאות ברעיונות עיצוביים ורסטילים. Space 1 ו space 2 - הינם החדרים במידות הבסיס ואותם ניתן להגדיל בכל רגע נתון לפי הצורך.כמו כן יש להם דבר שאין לאף אחד אחר! - גלגלים נסתרים! פשוט משחררים נעילת רגלים והופ.. אפשר לנסוע (-:
ה"פודים" זזים בחלל ממקום למקום באופן קליל ונוח, ולפי הצורך של המשרד המשתנה.
האפשרות של תנועה בחלל, וחיבורם של הפודים השונים יחד, מאפשר יצירת חלל עבודה שיכול להכיל עד 12 חברי צוות.
ולגבי השקט, ה"פודים" של SILEN מציגים את התוצאות הכי גבוהות שתוכלו למצוא בתחום – עד 43DB ! באתר החברה תוכלו בקלות לעצב את ה"פוד" האישי שלכם עם הגוונים ואף לשלב בתוכו ריהוט אם תרצו ולקבל הדמיה מוחשית בן רגע.
נוסף לכל היתרונות העיצוביים, חשוב לציין גם את ערך הקיימות המלווה את כל תהליך הייצור של מוצרי המותג. חומרי הגלם נבחרים בקפידה ועומדים תחת התקנות המחמירות ביותר (כולל תקני אש, וחומרים אנטי בקטריאליים בחיפוי ה- "פוד") וגם במהלך תהליך הייצור יש שימוש בחומרים טבעיים וממוחזרים. 

ואוויר, בואו נחזור רגע לנושא הנזנח הזה. וכמה קיבל משמעות בקדמת הבמה בימים אלו.

כשאנחנו סוגרים את החלונות – הזיהום לא נשאר בחוץ.

סוכנות ההגנה של ארה"ב כבר הגדירה את הזיהום התוך מבני כאיום על בריאות הציבור, ולא ניתן להתעלם יותר מהעובדה שהאוויר בתוך החלל הסגור חייב טיפול והתייחסות אחרת. לשם כך, הרמנו כפפה ייחודית וחברנו בשיתוף פעולה ראשון מסוגו לחברת DYSON ולמסנני האוויר הייחודיים שלהם.

ב- DYSON מתכננים מערכות סינון אוויר למעלה מ- 25 שנה, ומסבירים שאין כמעט דבר סביבנו שלא פולט חומרים מזהמים כלשהם. מהטקסטיל שמקיף אותנו במגוון צורות, חומרי האבן, הצבע, העץ, הצומח, מוצרי ניקוי, בישום ועוד ועוד.

אינובייט מציעה את ה- dyson puer cool עבורכם.

בכל "פוד", מעבר למערכת הוונטילציה המתקדמת שלו – תקבלו יחידה קטנה ומעוצבת שתשנה את כל מדדי איכות האוויר סביבכם ואף תציג זאת בצורה פשוטה. המערכת מזהה באופן אוטומטי חלקיקים הנישאים באוויר וגזים, מאבחנת ומדווח עליהם בזמן אמת. כלומר תוכלו לראות את רמת זיהום האוויר לפני עבודת המסנן.

מערכת הסינון האטומה הכוללת שני מסננים מתקדמים ללכידת 99.95% מן האלרגנים והמזהמים המיקרוסקופיים עד גודל של 0.1 מיקרון. המערכת משלבת סינון HEPA ומסנן פחמן פעיל, לוכדת את המזהמים ומונעת בריחת אוויר מזוהם בחזרה לחדר. ולבסוף יוצא זרם אוויר הפועל בטכנולוגיית Air Multiplier , המקרין 290 ליטרים של אוויר לשנייה ויוצר זרימת אוויר חלקה אך עוצמתית בטווח תנודה של 350 מעלות וסירקולציה של אוויר מסונן בכל רחבי החדר.

ובחללי עבודה גדולים משותפים אנו מציעים את ה dyson puer cool הרצפתי הגדולבאותה טכנולוגיה בדיוק - אבל עם עוצמה ומסננים גדולים יותר לניקוי סביבה גדולה עד 30 מ"ר.
לאלה מערכת אפליקציה חכמה, עם דיווח מפורט המספק מידע על המזהמים שלנכדו וכלל הביצועים של המכשיר.
שני המכשירים הייחודיים הללו משמשים גם כמאוורר או מחמם בשעת הצורך.

עוד פרטים תוכלו למצוא באתר SILEN ובאתר DYSON

אז מה נשאר לכם?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם